Oferujemy wynajem komfortowych i nowocześnie urządzonych apartamentów z tarasami, znajdujących się na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego Jasna w Gliwicach. Położenie Apartamentów oraz najwyższej jakości infrastruktura sportowa są doskonałą propozycją dla osób poszukujących możliwości aktywnego spędzenia czasu.

Do dyspozycji Gości dostępny jest jeden z największych obiektów w Polsce, posiadający bogatą ofertę sportową m.in.: siłownia, fitness, strefa wellness, squash, korty tenisowe, ścianka wspinaczkowa, boulder, basen.

Z przyjemnością kompleksowo zadbamy również o urodę naszych Gości, oferując szereg zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich, czy z zakresu pielęgnacji całego ciała. Osoby oczekujące relaksu i odprężenia oraz osoby borykające się z dolegliwościami bólowymi, zapraszamy do skorzystania z usług gabinetu masażu.

Ośrodek Jasna Sport i Rekreacja znajduje się w pobliżu głównych dróg A4-10 min, A1-10 min, DTŚ-10 min, w związku z czym jest doskonałą bazą noclegową dla osób podróżujących. Położony niedaleko od centrum (zaledwie 1,5 km do Rynku) jest świetną perspektywą dla osób szukających wieczornej rozrywki.

 

Wykwalifikowana obsługa recepcji z przyjemnością oprowadzi Państwa po całym obiekcie, w celu przedstawienia kompleksowej oferty ośrodka.

Recepcja czynna w godzinach:

poniedziałek – piątek 7:00 - 24:00
sobota-niedziela          7:00 - 22:00

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.